“Për pak ju lashë pa hit”: Mozzik publikon këngën e re (VIDEO)

By

Reperi kosovar Gramoz Aliu, ka publikuar këngën e tij të dytë që nga largimi nga labeli ku nisi karrierën.

Nën menaxhimin e produksionit të tij “2 euro music”, Mozzik ka lansuar në minutat e parë të së premtes këngën e tij “Pa Pa”.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet, ndërsa melodia është tejet ritmike dhe ka brumë për tu shndërruar në hit veror.

“Urdhnoni Popull se kesh tu harru e s‘bon me ju lon pa Hit ket vere”, ka shkruar reperi, duke ndarë këngën me ndjekësit e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm