Për një lidhje të suksesshme, ja çfarë kanë lënë mënjanë Adonisi dhe Teuta

By

E martuar prej dy vitesh me trajnerin e fitnesit nga Prishtina, Teuta Krasniqi rrezaton lumturi sa herë që flet për të.

Madje e Ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, pati thënë ese nuk e di se çfarë kishte bërë pa Adonisin deri më tani!

Ndërsa në Prive këtë javë, ajo në rubrikën “Qitja Pikën”, ka thënë se mes asaj dhe Adonisit, nuk mbahet asnjëherë inat!

“I kemi lënë mënjanë inatet. Në moment që ndjehemi se kemi imponim apo po mbajmë inat, e kemi vërtetu që ajo nuk shkon dhe nuk mund të funksionojë ashtu”, thotë Teuta, dhe madje ky është edhe suksesi i një lidhjeje të suksesshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm