Për ku po bëhet gati Nora Istrefi ?!

By

Rrjetet sociale u mbushën sonte me foto të Nora Istrefit. Këngëtarja shkëlqente me veshje të Valdrin Sahitit dhe grim dhe flokë nga Sellma dhe Kaci.

Në shikim të parë u mendua se mos Nora po bëhet gati për ndonjë set fotografik apo për xhirime të videoklipit të ri.

Megjithatë, ajo sonte do të marrë pjesë në një event të bamirësisë dhe kjo është arsyeja e kësaj paraqitjeje të këngëtares.

Më herët gjatë ditës, Prive raportoi për një takim të saj dhe Leonora Jakupit me grimeren Sellma dhe stilistin Valdrin Sahiti. /Prive.al


Artikuj të ngjashëm