Për këdo që çmendet pas ëmbëlsirave – ja një recetë e lehtë e dhënë nga Monika Cana (Gruaja e Lorikut)

By

Nëse jeni nga ata adhuruesit e flaktë të ëmbëlsirave dhe përtoni të harxhoni shumë kohë në përgatitjen e tyre, ka alternativa për ju.

Madje një recetë të një ëmbëlsire që gatuhet lehtë e të merr pak kohë, ka ardhur nga Monika Cana, gruaja e futbollistit Lorik Cana.

Monika ka publikuar në Instagramin e saj hap pas hapi, përgatitjen e një ëmbëlsire me mollë, e cila përveç se duket të jetë shumë e shijshme, duket edhe tejet bukur meqë ajo kujdeset që edhe renditjen e copave të mollëve ta bëjë me simetri.

Më poshtë mund t’i gjeni hap pas hapi imazhet e Monikës, për përgatitjen e kësaj ëmbëlsire!

Artikuj të ngjashëm