Për kë po ka shumë dashuri Tuna?!

By

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi po shijon në mënyrën më të mirë të mundshme periudhën e shtatzënisë.

Larg prej zhvillimeve të jetës publike ndonëse gjithmonë me vëmendjen maksimale, ajo ka gjetur paqen me veten.

E gjatë daljeve të shpeshta për blerje dhe jo vetëm, së fundmi Tuna ka rastisur të takojë një kolege të saj.

Fjala është për Big Mamëm me të cilën këngëtarja nuk është ndarë pa një fotografi.

Në imazhin e ndarë në Snapchat, Tuna ka vendosur një zemër të madhe përkrah koleges së saj duke dëshmuar në këtë formë dashurinë e madhe për të. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm