Për kë ka ‘Mall’ Aida Doçi? (VIDEO)

By

Aida Doçi ka publikuar edhe një këngë të re.

Projekti quhet ‘Mall’ dhe u realizua nga Fatmir Muja e Arti Rec.

Këngëtarja ka lëshuar edhe disa këngë të tjera në youtube ditë më parë, të cilat janë pjesë e albumit të saj.

Më poshtë kënga e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm