Për herë të parë në histori, dy burra puthen në skenën e Eurovisioni-it

By

Performanca intensive e Achille Lauro-s, në Eurovizion artist nga San Marino, doli në qendër të skenës në gjysmëfinalen e dytë të enjten (12 maj).

Dhe nëse fishekzjarrët, dritat ndezëse dhe spektakli absolut nuk mjaftonin, këngëtari 31-vjeçar bëri histori kur tërhoqi kitaristin e tij për një puthje.

Përfaqësuesi i San Marinos derdhi zemrën në skenë teksa performonte këngën e tij “Stripper”. Ai hipi në një dem, kërceu me flakë dhe puçi buzët me kitaristin e tij, Boss Doms, gjë që i vuri flakën jo vetëm skenës së tij, por edhe mediave sociale.

Shihni më poshtë momentin e puthjes. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm