Për herë të parë, këngëtarja e njohur tregon se i ka prindërit e ndarë

By

Këtë deklaratë nuk e ka thënë asnjëherë më parë…

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, ka bërë të ditur se i ka prindërit e ndarë.

Bëhet fjalë për Ciara e cila në një paraqitje në emisionin “RuPaul’s Talk Shoë” tha: “Kurrë nuk e kam thënë më parë, por mendoj se duhet ta them tani dhe të jem mirë me veten”.

“Prindërit e mi kanë qenë të martuar për 33 vite, dhe më nuk janë bashkë”, ka thënë Ciara.

Artikuj të ngjashëm