Për herë të parë, Gold Ag fotografohet me djalin

By

Për herë të parë, Gold Ag ka ndarë një fotografi me djalin e tij i cili quhet Gueril.

Këngëtari shqiptar nuk e zbuloi fytyrën e foshnjës megjithatë, ky imazh mund të jetë më i ëmbli që keni parë sot.

“Guerili i babit”, ka shkruar ai.

Nëse nuk e dini, Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira u bënë prindër për herë të parë më 28 Nëntor./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Artikuj të ngjashëm