Për Enin, dedikimet ndaj Gencit nuk janë vetëm për data të shënuara!

By

Romanca e dashurisë mes Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit që këtë vit pritet të kurorëzohet me martesë kohë pas kohe ‘pjesë’ të saj ka edhe dedikimet speciale në rrjete sociale.

Jo vetëm në ditë festash por edhe më shpesh, është Eni ajo që kujdeset për t’i rikujtuar Gencit dhe ndjekësve faktin se sa shumë rol ka në jetën e saj reperi.

Njejtë ka vepruar edhe mbrëmë pas mesnate kur përmes rrjeteve sociale është shprehur:

‘Jam shumë krenare, me fat, e lumtur dhe e bekuar që të kam ty!’

Ndryshe, kujtojmë se përtej rrafshit personal, Genci së fundmi publikoi projektin ‘Eskorta’, një këngë me tekst therrës që në fokus ka një pjesë të vajzave materialiste që nuk zgjedhin formë e mjet për këtë pjesë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm