Për ditën e të dashuruarëve, Ronela Hajati ka një dhuratë!

By

Këngëtarja Ronela Hajati, vitin që lamë pas solli disa projekte goxha të suksesshme, e duket se vitin do ta nis me një tjetër këngë që shpreson të ketë efektin e duhur.

Tashmë data e publikimit, veçse dihet dhe është vendosur 14 shkurti, dita e të dashuruarëve.

View this post on Instagram

14 February Episode 01 – Genjeshtar je @tull_productions @imaginefilms @onima.co

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Jemi mësuar që në këtë ditë, ti thuhet dikujt ‘të dua’ por Ronela ka vendosur të thotë ‘Gënjeshtar je’, përmes tekstit që e ka krijuar vetë ajo me muzikë të Tull Productions.

Kënga do të shoqërohet me videoklip nga Imagine Films./Prive.al

Artikuj të ngjashëm