Për ditëlindjen e Sabriut, Ermali ka një urim të veçantë (FOTO)

By

Ditëlindja e babait të tij, është një moment i rëndësishëm për Ermal Fejzullahun.
Sidomos kur ke një baba hapat e të cilit i ke ndjekur tërë jetën, lidhja me të bëhet edhe më e fortë.

Ermal Fejzullahu ka pasur një urim tejet special për ditëlindjen e babait të tij, këngëtarit të famshëm Sabri Fejzullahu.

Ndonëse të dy ndajnë të njëjtin profesion, ata janë edhe më të afërt me njëri tjetrin, ndërsa Ermali ka zgjedhur këtë ditë për t’i treguar se sa krenar ndjehet me të.

Këngëtari sot ka mbushur të 70-tat, ndërsa neve s’na mbetet tjetër përpos të marrim shembull nga puna e tij e palodhshme, dhe kujdesi që ka pasur për veten dri më tash, ngase të dukesh si Sabriu në këtë moshë, s’është punë e lehtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm