Për ditëlindje, Dafina Zeqiri ka një surprizë për fansat (FOTO)

By

Dafina Zeqiri feston sot ditëlindjen e saj të 30-të.

Pas një feste me miqtë, këngëtarja zbuloi se ka edhe një surprizë për të gjithë fansat e saj.

Përmes një postimi që ka bërë në Instagram, Dafina njoftoi se sonte do të publikojë projektin e saj të ri, të paralajmëruar tash e disa ditë.

Kënga quhet “ROFE” dhe do të lëshohet në youtube me fillim të orës 18:00.

“Dhurata ime për ju”, ka shkruar Dafina teksa ka publikuar edhe një fotografi shkëputur nga klipi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BwPO1GghMsp/

Artikuj të ngjashëm