Për çka u pendua Naim Abazi? (VIDEO)

By

Në intervistën 60 sekonda të emisionit Prive, të shtunën që sapo shkoi, ishte këngëtari/moderatori Naim Abazi.

Ai tregoi a vazhdon të jetë rob i dashurisë, si i drejtohet Mihrije Brahës kur është nervoz, për çka u pendua dhe shumë e shumë të tjera.

Të gjitha këto ua zbulon videoja e mëposhtme, mos e humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm