Për çka po bëhen gati Nora dhe Renée ?! (FOTO)

By

Në pak ditë, ajo mbush plot një vit prej momentit që erdhi në jetë.

E duket se këto momente, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës do t’i pres në mënyrë të veçantë.

Këtë e ka lënë të kuptohet vetë këngëtarja që në një postim në Snapchat ka shfaqur valixhen e vajzës nën mbishkrimin ‘Renée po bëhet gati, pushime’.

Nuk dihet se cili do jetë destinacioni dhe me kë do marrin rrugë nënë e bijë për pushime.

Kjo pritet të kuptohet shumë shpejt! /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm