Për çka është penduar Blero? (VIDEO)

By

Në rubrikën “Kutia e pyetjeve” këtë të shtunë, ishte Blero.

Këngëtari tregoi shumë gjëra përmes minutave të rezervuar për të.

Pse nuk jeton me Afronën, pse është penduar, pse rri gjithmonë i mërzitur dhe pse vetëm balada?

Këto por edhe të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm