Për çfarë arsye e la Mariza Ikonomi – Shqipërinë?

By

Nëse hyni në Instagramin e Mariza Ikonomit, shihni fotografi me ngjyra dhe kryesisht në bregdet.

Dhe e dini ku po qëndron ajo?

Në Karaibe, dhe jo vetëm për pushime por për të jetuar.

Këngëtarja ka kohë që nuk po jeton në Shqipëri pasi zgjodhi Karaibet për të vazhduar karrierën si aktore.

Mariza luan në shfaqje të ndryshme dhe e dokumenton këtë gjë edhe me imazhe të shumta në Instagram.

Nuk dihet për sa kohë do të qëndrojë Mariza atje, megjithatë ne i urojmë një rrugëtim të mbarë në karrierën si aktore…/Prive.al

View this post on Instagram

#Showtime #cleopatra

A post shared by Albanian /singer / songwriter (@ikonomimariza) on

View this post on Instagram

Show must go on!!!

A post shared by Albanian /singer / songwriter (@ikonomimariza) on

Artikuj të ngjashëm