Për çfarë arsye do ta linte muzikën Trim Jetullahu?

By

Këtë të shtunë që sapo kaloi, në rubrikën “Qitja pikën” ishte artisti Trim Jetullahu.

Këngëtarja zbuloi shumë gjëra për veten të cilat mbase nuk i keni ditur më parë.

Ai e tha edhe arsyen se pse do ta linte muzikën.

Përveç kësaj, Trimi tregoi kur do të publikohet kënga e re, cila është data më e rëndësishme për të, dhe cilën ëndërr nuk e ka realizuar akoma.

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm