Për ata që nuk besuan, Eneda Tarifa publikon rezultatin e COVID-19

By

Pak ditë më parë, Eneda Tarifa njoftoi ndjekësit e saj se ka rezultat pozitive për COVID-19.

Pati nga ata njerëz që nuk i besuan artistes se është e infektuar dhe për këtë shkak, ajo publikoi rezultatin në Instagram.

Përveç tjerash, Eneda njoftoi se gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe po trajtohet në shtëpi me vitamina dhe paracetamol./Prive.al

Artikuj të ngjashëm