Për 8 Mars, Sinan Hoxha zbulon dy të dashurat e tij (FOTO)

By

Sinan Hoxha e ekspozon shpesh bashkëshorten, Andrrën, në rrjete sociale megjithatë është një tjetër grua, me shumë peshë të cilën nuk e shohim shpesh.

Fjala është për nënën e këngëtarit të njohur, me të cilën ky i fundit i ka njohur ndjekësit përmes një postimi në rrjete sociale.

Sinani nuk ka ndarë nënën dhe bashkëshorten, Andrrën në postimin ku ka uruar 8 Marsin.

‘Gëzuar 8 Marsin dy dashuritë e mia’ – ka qenë mbishkrimi në fotografinë e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al

Gezuar 8 Marsi dy dashurit e mia ❤️

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Artikuj të ngjashëm