Për 1 Qershor, Gjiko ndan foton më të bukur të Zërit

By

Për 1 Qershor, të shumta kanë qenë postimet e fytyrave publike me fëmijët e tyre me ç’rast kanë uruar më të mirën për ta dhe gjithë bashkëmoshatarët e tyre.

Në këtë linjë ka qenë edhe Gjiko mirëpo reperi nuk ka preferuar të zgjatet shumë në urim.

Ai është mjaftuar me një foto tejet të ëmbël të të birit, Zërit shoqëruar me përshkrimin: ‘Urime 1 Qershori të gjithë fëmijëve anë e mbanë botës’.

Kjo datë këtë vit merr kuptim të plotë për reperin dhe Elitën të cilët po e shijojnë për herë të parë Ditën e Fëmijëve me epitetin e prindit.

Komentet për Zërin e vogël kanë qenë të shumta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm