Patrisi ia merr ‘fytyrën’ Tunës

By

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha vazhdojnë të jenë bashkë!

Fansat mund të qetësohen sërish me sinjalin që i dha ndjekësve vetë këngëtarja në Snapchat.

Përmes një postimi qesharak, Tuna ka shuar kuriozitetin e si do dukej ajo, e mishëruar në fytyrën e partnerit.

Përmes programeve, këngëtarja ka ndarë kombinimin epik me ndjekësit ku nuk kanë munguar të qeshurat.

Tuna në trupin me përplot muskuj s’paska pasur për t’u dukur aq keq.. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm