“Pata fatin të rikthehem sërish në jetë” – Skivi rrëfen një histori të frikshme

By

Skivi ka rrëfyer një histori të frikshme që i ka ndodhur kur ishte në moshën 16 vjeçare.

Përmes rubrikës “10 gjërat të cilat nuk i keni ditur për”, të emisionit Prive, reperi tregoi shumë gjëra rreth tij të cilat nuk i kishte thënë asnjëherë më parë.

Ndër to, edhe një ngjarje që i kishte ndodhur kur ishte adoleshent.

Ai tha se ka pasur fatin të rikthehej në jetë…

Se çfarë ndodhi me të dhe shumë të tjera, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm