Pasi u shtri me urgjencë në spital, aktori i njohur thyen heshtjen

By

Jamie Foxx po ndihet “i bekuar” teksa vazhdon të luftojë problemet shëndetësore që e lanë të shtruar në spital.

Aktori, 55 vjeç, shkroi në mediat sociale për të thyer heshtjen pasi u shtrua në spital për një urgjencë mjekësore më 11 prill.

“Vlerëso gjithë dashurinë!!! Ndihem i bekuar”, shkroi Foxx në një postim në Instagram të mërkurën.

Ai ndau gjithashtu vlerësimin e tij për Nick Cannon, i cili mori drejtimin e shfaqjes së tij “Beat Shazam” në mungesë të aktorit të “Ray”.

“Të vlerësoj djalin tim Nick Cannon,” shkroi ai në Instagram Story. “Shihemi të gjithë së shpejti”

Jamie Foxx
Mesazhi i Jamie Foxx në Instagram.

Vajza e Jamie Foxx zbuloi se ai u dërgua me urgjencë në spital për një “komplikacion mjekësor” në mes të prillit.

“Për fat, për shkak të veprimeve të shpejta dhe kujdesit të madh, ai tashmë është në rrugën e tij drejt rikuperimit”, shkroi Corinne, 29 vjeç, në Instagram në atë kohë.

“Ne e dimë se sa i dashur është ai dhe vlerësojmë lutjet tuaja. Familja kërkon privatësi gjatë kësaj kohe.”

Artikuj të ngjashëm