Pasi u rikthye në Instagram, Rina Balaj ka për të thënë diçka

By

Rina Balaj dje është rikthyer në Instagram, një muaj e gjysmë pasi u zhduk nga ky rrjet social për shkak të problemeve me ish-menaxhmentin.

Reperja hapi zyrtarisht një llogari të re me emrin isyourgirlrina dhe tashmë ka arritur më shumë se 35 mijë ndjekës.

Sot, artistja postoi edhe një fotografi të re duke thënë: “Dreq, mendova se isha më e gjatë” dhe sigurisht mori shumë pëlqime.

Rina paralajmëroi një bashkëpunim të ri me reperin e famshme në Greqi, Sin Boy, i cili do të publikohet më 28 nëntor./Prive.al

View this post on Instagram

Fuck, I thought I was taller 😢

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Artikuj të ngjashëm