Pasi solli në jetë djalin, festë e madhe për Adelina Tahirin

By

Festat, pushimet e udhëtimet për të s’kanë të sosur, sidomos tani që është bërë edhe nënë.

Gëzimi ka kapluar familjen e këngëtares Adelina Tahiri, që ditë më parë solli në jetë vogëlushin e saj.

View this post on Instagram

👼🏼👼🏼👼🏼💙💙💙

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Djalin këngëtarja e ka pagëzuar me një emër tipik shqiptar duke vendosur që ai të quhet Jon dhe këtë emër ajo e kishte zbuluar që në festën e bebes, ku mblodhi me dhjetëra miq e familjarë në një aheng.

https://www.instagram.com/p/Bm_WaDunlwX/?taken-by=adelina_tahiri1

Dhe festa s’ka të ndalur në mes miqve e familjarëve të çiftit, për Jonin që erdhi në jetë tri ditë më parë.

M surle e tupana është festuar në një ambient të hapur ku njerëzit shihen duke vallëzuar  e duke u argëtuar nën këtë muzikë që karakterizon Ballkanin. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BnE8fzLnHl5/?taken-by=adelina_tahiri1

Artikuj të ngjashëm