Pasi publikoi këngët e reja, Mozzik përballet me një problem (FOTO)

By

Ashtu siç ka paralajmëruar, Mozzik mbrëmë vonë publikoi dy projekte.

Por me të lëshuar në platformat online ai pati një problem.

Reperi me origjinë nga Ferizaj njoftoi se YouTube dhe Spotify kishin probleme dhe për këtë gjë kërkoi falje nga adhuruesit e muzikës së tij.

Por, ai premtoi se gjithçka do të rregullohet gjatë ditës së sotme.

Këngët e reja quhen “Stari i mahallës dhe “Glock”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm