Pasi po e bën baba, Markov investon gjysmë milioni në dhurata për Adelinën

By

Adelina Tahiri po e bën baba bashkëshortin e saj, Serjoza Markov.

E duket se ky zhvillim e ka emocionuar fort avokatin maqedon që e ka mbushur personin e zemrës me dhurata.

Besoni ose jo, rreth gjysmë milioni i janë kushtuar Adelinës pas këtij lajmi.

Se në çka u hargjuan paratë, idetë e ‘çmendura’ dhe investimet, kuptoni përmes videos së mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm