Pasi ‘ndezi’ skenën në Sunny Hill, Gashi publikon këngë të re (VIDEO)

By

Gashi elektrizoi publikun mbrëmë në Sunny Hill Festival.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, këndoi hitet e tij bashkë me publikun dhe krijoi një atmosferë të paharruar.

Pas performancës, sot, Gashi publikoi një këngë të re.

Ai lëshoi në YouTube një projekt me titull “Never Forget” të realizuar nga J.Mike.

Dëgjojeni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm