Pasi i zbuloi sekretin, aktorja bllokoi nënën e saj në Instagram

By

Gjatë një paraqitje të fundit në “Jimmy Kimmel Live”, aktorja Emma Roberts zbuloi se ajo hyri në një ‘luftë’ në Instagram me nënën e saj pasi dha lajmin për shtatzëninë e Roberts.

Sipas Roberts, nëna e saj, Kelly Cunningham, nuk di shumë për teknologjinë dhe kishte një telefon ‘rrokullisës’ deri tre vjet më parë.

Kështu që ylli i “Scream Queens” i dha nënës së saj një iPhone për Ditën e Nënës.

“Unë kam qenë, si,” Tani ne mund të flasin me FaceTime dhe iMessage. Dhe si, sa e ëmbël “, tha Roberts. “Dhe ishte thjesht një festë e tillë dashurie. Dhe ishte gjëja më e keqe që kam bërë ndonjëherë.”

Duket se telashet filluan kur Cunningham vendosi alarme në Google për vajzën e saj dhe filloi të kontrollonte shpesh për vërtetësinë e disa prej historive që qarkullonin përreth.

Pastaj nëna e aktores u bashkua në Instagram dhe gjërat vërtet morën një kthesë.

Pasi një tabloid raportoi spekulime se Roberts dhe i dashuri i saj, Garrett Hedlund, ishin në pritje të fëmijës së parë, një nga ndjekësit e saj në Instagram e pyeti nëse ishte e vërtetë në komente.

Nëna e saj mori përsipër të përgjigjej, “Po” dhe të merrte urime me “Faleminderit shumë! Ne jemi aq të ngazëllyer”.

“Ishte një katastrofë,” tha Roberts. “Dhe i gjeta të gjitha në një aeroplan kështu që nuk mund të shkoja tek ajo. Ashtu, nuk mund ta telefonoja ose ta sulmoja. Unë thjesht mund t’i dëroja një iMessage me të dhe DM e saj dhe t’i kërkoj asaj që të lutemi të ndalojë.”

Burimi: CNN

Artikuj të ngjashëm