Pasi i mbylli gojën serbes, edhe i dashuri i Duas bën Shqiponjën! (FOTO)

By

Dua Lipa të premten mori “Çelësin e Prishtinës”, nga kryetari i kryeqytetit Shpend Ahmeti, një lloj dekorate që iu jepet personaliteteve që kontribuojnë në art e kulturë.

Dhe në takim me Ahmetin, ajo ishte e shoqëruar nga babai i saj Dukagjin Lipa, por edhe nga i dashuri Isaac Carew.

View this post on Instagram

Last night’s pre-party ❤️🧚🏼‍♀️

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Se sa i përkushtuar është karshi Duas dhe se sa e respekton prejardhjen e saj, ai e tregoi ditë më parë, kur i mbylli gojën një serbeje në Instagram, e cila i thoshte: “Mirë se erdhe në Serbi!”.

LAJMIN E LIDHUR ME CITIMIN E MËSIPËRM MUND TA LEXONI KËTU:

Godet dhëndri: ‘Mirë se erdhe në Serbi’, i dashuri i Dua Lipës i kthen përgjigjen epike serbes

Ndërsa tani Isaac që ndodhet me Duan në Prishtinë, ka bërë shqiponjën në takimin me Ahmetin. Ai shkruan se e dashura e tij e mori “Çelësin e Prishtinës”, ndërsa ai e shfrytëzoi rastin që të bënte një fotografi me kryetarin.

Artikuj të ngjashëm