Pasi e riktheu Instagramin, Stresi ka një paralajmërim

By

Kohëve të fundit, reperi nga Shqipëria pati probleme me Instagramin, kjo pasi dikush po tentonte t’’ia thyente.

Por, Stresi e riktheu atë dhe menjëherë bëri një paralajmërim.

Artisti zbuloi se kënga e tij e re do të jetë së shpejti gati për publikun.

“Neë song, Gun Shoot, coming soon”, shkroi Stresi në videon të cilën e publikoi në instastory, pa dhënë detaje të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm