Pas vajzës, Shyhreti merr urim mjaft të veçantë edhe nga reja e saj! (FOTO)

By

Dita e sotme përkoi të jetë ndër ditët më të veçanta për këngëtaren e njohur Shyhrete Behluli.

Ajo sot feston ditëlindjen e saj teksa urimet e shumta në drejtim të saj nuk vonuan aspak.

E para që uroi atë ishte vajza e vogël Engjëllusha e cila zgjodhi Instagramin për ta bërë një gjë të tillë e anash atyre që uruan nuk mbeti as reja e këngëtares, Learta.

Edhe kjo zgjodhi Instagramin për të uruar këngëtaren të cilën e quajti edhe nënë.

“Shumë urime Ditëlindjen Mami ? të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi, Te Dua❤” /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm