Pas suksesit me “Hajt Hajt” Butrint Imeri jep lajmin e ri (VIDEO)

By

Para pak javësh, Butrint Imeri publikoi këngën e re me titull “Hajt Hajt”.

Ky projekt muzikor në të cilin mori pjesë edhe Kiara Tito – e përfolura si e dashura e tij, u pëlqye shumë dhe ka arritur mbi 10 milionë klikime në Youtube.

Pas këtij suksesi, Butrinti ka paralajmëruar një bashkëpunim.

Ai hyri në Instagram për të shprehur gëzimin për suksesin e këngës së fundit dhe për të njoftuar se është koha për bashkëpunimin.

Artisti nuk dha emër e as detaje të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm