Pas sukseseve të njëpasnjëshme, Era Istrefi i rikthehet…

By

Ky vit ishte me plot kuptimin  e fjalës, i Era Istrefit.

Artistja që ka zgjeruar famë edhe nëpër botë na gëzoi fillimisht me lajmin se do të jetë zëri i himnit të Kampionatit Botëror ‘Russia 2018’ në duet me Ëill Smith e Nicky Jam.

Pas performancës elektrizuese atje, Era publikoi klipin e këngës ‘Prisoner’ të xhiruar në Xhamajka, e tani vonë solli edhe një bashkëpunim me këngëtarin e njohur me emrin Konshens për këngën ‘Oh God’.

Pas gjithë kësaj pune, Era u rikthye në Kosovës dhe jetës normale.

Ajo postoi një instastory me anë të cilit tregoi se ka nisur palestrën aty ku e la në gjysmë bashkë me trajner personal.

Sigurisht se Era do të punojë akoma më shumë në projekte të radhës, prandaj i duhet edhe një fizik e shëndet i mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm