Pas skandalit seksual, Jelena Karleusa mohon vërtetësinë e fotove: “U montuan”

By

Jelena Karleusa, është ndër emrat më të njohur të muzikës serbe dhe edhe më gjerë. Këngëtarja e famshme ka arritur që me pamjen e zërin e saj të bëjë për vete mijëra fansa, ndërsa jo rrallë herë është krahasuar për nga stili me emra si Kim Kardashian e Beyonce, e madje është thënë në mediat amerikane se ato po e kopjojnë atë me veshjet.

Së fundmi ajo është bërë protagonistja numër një e shoëbizit në Serbi, meqë disa fotografi kompromituese dolën në media.

Ajo shfaqej e zhveshur dhe duke masturbuar gjatë bisedës me Facetime me futbollistin boshnjak, Ognjen Vranjes, i cili ka shkëmbyer mesazhe me Karleushën.

Image result for jelena karleusa

Kurse Jelena i ka mohuar të gjitha ato që u raportuan për të!

“Sa i përket përmbajtjes që po qarkullon në internet më duhet të them: Në shumicën e fotove të publikuara, nuk jam unë ajo në foto dhe janë fotomontazhë, që të gjithë më pak aftësi dhe me një kompjuter mund ta bëjnë. Disa nga përmbajtjet janë fotografitë e vjedhura nga telefoni im, të përditësuara dhe të vendosura për të më dëmtuar mua dhe familjen time. U bëj thirrje mediave dhe njerëzve nga rrjetet sociale që të mos marrin pjesë në këtë. Të gjithë ata që qëndrojnë pas kësaj do të jenë ligjërisht përgjegjës”, ka shkruar Jelena në profilin e saj në Facebook.

Karleusa është e martuar me futbollistin serb Dusko Tosiq, me të cilin ka edhe një vajzë, ajo ka edhe nje vajze nga martesa paraprake, ndersa tani kengetarja është shdnërruar në personazhin më të përfolur ditëve të fundit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm