Pas skandalit me tradhti: Khloe Kardashian e Tristan Thompson kanë probleme, kjo e dëshmon

By

Khloe Kardashian, super star reality show në Shtetet e Bashkuara, që u bë protagoniste e mediave pasi doli skandali I tradhtisë së partnerit të saj, ka pasur dilemë të madhe në duhet t’ia vërë vajzës mbiemrin e të dashurit tradhtar apo jo.

Kardashian kishte vendosur që të porsalindurës t’ia vinte mbiemrin e Thomson Tristan, vetëm një ditë para se të bënte lajmërimin publik se është bërë nënë.

True it is: Khloe gave the impression that things are all good between herself and the love rat, when she unveiled the baby's name as 'our little girl' and wrote: 'mommy and daddy loooooove you True!', but it's all said to be just a facade

33 vjeçarja ka qenë në tension të madh dhe është përpëlitur shumë rreth vendimit në duhet vajza e saj True ta marrë mbiemrin e lojtarit të NBA apo jo pas asaj që ka ndodhur.

Por sipas TMZ, në fund ajo ka vendosur që më e mira dhe gjëja e duhur për tu bërë, është që ajo ta marrë mbiemrin e së atit. /Prive.al

No wonder: Khloe and 27-year-old Tristan's relationship is said to be 'hanging by a thread' in the wake of the claims he cheated on her

 

Artikuj të ngjashëm