Pas shumë modelesh dhe ngjyrash, Dafina zbulon flokët e saj

By

Dafina Zeqiri përveç artit njihet edhe për ndryshimet e saj të vazhdueshme të pamjes, e sidomos të flokëve.

Të shkurtra, të gjata, bionde e zeshkane – Dafina i ka provuar të gjithat.

Sot në llogarinë e saj në Instagram, ajo publikoi disa foto krah artistit të flokëve, Kacit.

Ajo po ashtu zbuloi edhe flokët dhe ngjyrën e saj të vërtetë.

Më poshtë fotot që ajo ka publikuar në Instastory të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm