Pas shumë kohësh Mihrija e Naimi në duet!

By

anë një nga çiftet më të përmendura të showbizit shqiptar, e prurjet muzikore nga ta zgjojnë vëmendje.

Fjala është për Mihrije Braha dhe Naim Abazi.

Pas shumë kohësh erdhi një duet i ri mes tyre.

“Je e re, jam i ri” titullohet kënga e shkruar nga Kreshnik Avdiu me orkestrim të Ermal Krasniqit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm