Pas shumë kohësh, Linda Halimi rikthehet me projekt të ri (VIDEO)

By

I mungoi skenës për një kohë të gjatë pasi shkoi në Amerikë.

Por, pritja mori fund dhe Linda Halimi sapo paralajmëroi projektin e tij mbi të cilin akoma po punon.

Ajo postoi një video nga prapaskenat dhe duket shumë seksi.

Linda nuk e bëri të ditur datën e as detaje nuk dha, por me sa duket ‘Murda’ që mbanë titullin kënga do të jetë hit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmgF7Lflz4P/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1fm54ytag4qs

Artikuj të ngjashëm