Pas shumë kohësh, Kaltrina shfaqet krah burrit për arsyen e veçantë

By

Këngëtarja Kaltrina Selimi që jeton në Mbretëri të Bashkuar, dukej se vinte çdo herë e më pak në Kosovë.

View this post on Instagram

A post shared by Kaltrina Selimi (@kaltrinaselimiiofficial)

Ajo, kryesisht ardhjet i ka lidhur me sezonin e dasmave të cilin e ka pasur të ngarkuar.

Por, tani e tutje do ta ketë një tjetër arsye shtesë për të ardhur më shpesh, e jo vetëm në sezonin e punës së ngjeshur.

Ajo dhe bashkëshorti, Dritoni, janë bërë pronarë të një apartamenti “penthouse” në lagjen Kalabria të Prishtinës.

E gëzofshit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm