Pas Shaqirit, Ilda Bejleri zgjedh një tjetër futbollist! (FOTO)

By

Prezantuesja e njohur, Ilda Bejleri, kohë më parë u pa në rrugët e Milanos teksa kreu një intervistë me futbollistin Xherdan Shaqiri.

E pas tij rradhën për t’u intervistuar duket se e ka futbollisti i kombëtares shqiptare Armando Sadiku.

Kujtojmë se pas intervistës me Shaqirin të gjitha portalet vendore u mbushën me shkrime për një lidhje të mundshme mes gazetares dhe futbollisit por një gjë e tillë nuk u pohua kurrë nga asnjëra palë.

I njejti avaz mund të ndodhë edhe këtë herë teksa lajmin për një bashkëpunim të tillë e dhe vetë Sadiku përmes profilit të tij në Instagram teksa u shpreh i entuziazmuar për intervistën e cila shumë shpejt do të publikohet. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm