Pas rikthimit në skenë, Tuna po nis turneun Europian

By

Për një vit e gjysmë ajo u ka munguar fansave të saj, të cilët e kishin mbështetur gjatë gjithë karrierës.

Por pasi u bë nënë dhe djali i saj Tiani u rrit pak, Tuna i rikthye fuqishëm në skenën muzikore duke sjellë këngë të reja edhe solo, por edhe bashkëpunim.

Ndërsa tani, Tuna e ka dhënë lajmin se shumë shpejt do të nis edhe turnetë nëpër shtetet e Europës ku jetojnë shqiptarët.

Këtë ajo e tregoi në profilin e saj në Instagram, duke treguar se turneu nis këtë vit, për të vazhduar edhe në 2019-tën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm