Pas pushimeve në Punta Cana ku do i gjejmë Mimozën dhe Seldin?!

By

Vitin e nisën në mënyrën më të mirë të mundshme me pushime në një destinacion ekzotik.

Seldi dhe Mimoza, çifti i fejuar së fundmi, një prej më të rinjve në shoubizin shqiptar u relaksuan në brigjet e Punta Canas në Republikën Domenikane.

Punta Cana 2018

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Por, pushimet mbarojnë shpejt dhe rradha është për punë!

Dyshja edhe këtë vit duket se do operojnë me strategjinë që e nisën në Dhjetor – atë të koncerteve të përbashkëta.

Mimoza dhe Seldi me 2 Shkurt do jenë në Romë të Italisë teksa pas këtij koncerti kanë edhe një varg datash të përbashkëta.

Duket se maksimizimi i lidhjes, së reflektuar edhe në karrierë është një strategji goxha e qëlluar e dyshes! Projekte si ‘Dashni’ do ketë më shpesh tani e tutje! /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=ffG9OH4OAko

Artikuj të ngjashëm