Pas pushimeve Blero i përvishet punës

By

Blero dhe Afrona qëndruan larg njëri tjetrit për gati gjashtë muaj si  pasojë e pandemisë, por ditët e korrikut i kaluan së bashku në pushime. Çifti udhëtuan drejt jugut të Shqipërisë, ku Blero festoi edhe ditëlindjes.

View this post on Instagram

💜

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Por pas disa pushimeve tejet të këndshme, ai po i rikthehet punës – sipas një postimi në llogarinë  e tij.

Me një foto të shkrepur në studio, Blero lajmëroi se po punon për një këngë të re, por që këngëtari nuk ndau shumë detaje.

Kënga e re që thuhet se do të publikohet së shpejti, pason këngën e tij të fundit të publikua para dy muajsh, e që mban titullin “Lambo”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm