Pas publikimit të mesazheve, Fjolla Morina e quan gënjeshtar homoseksual ish të dashurin e Morena Tarakut

By

Gjatë ditës së sotme, Prive ua solli mesazhet e publikuara nga Sasha Sobhani, ish i dashuri i Morena Tarakut, me të cilat thoshte se Fjolla Morina i ka shkruar vazhdimisht, madje e ka quajtur atë edhe fanse të tij.

Nuk vonoi shumë, erdhi edhe reagimi i këngëtares.

Fjolla bëri një instastory me fotografinë e tij duke e quajtur atë ‘gënjeshtar homoseksual’.

Nëse nuk e dini, javë më parë, Sasha dhe Fjolla janë parë bashkë në njërin prej klubeve të Prishtinës, por gjithçka shkoi keq dhe nuk dihet akoma pse, kur Sasha filloi të fliste keq për Fjollën.

Këngëtarja më pas u pa në një fotografi me Morena Tarakun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm