Pas publikimit të këngës, Unikatil ka diçka për të thënë

By

Një javë më parë Unikatil u rikthye me projekt të ri muzikor.

“Po eci” titullohet kënga e cila u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e këngëtarit.

Kënga brenda pak ditësh arriti të marrë mbi dy milionë klikime në platformën Youtube.

Këtij suksesi të këngës i është gëzuar dhe Unikatil, i cili ka diçka për të thënë pas kësaj.

Përmes një postimi të ndarë në llogarinë e tij në Instagram, Unikatil u shpreh:

“Faleminderit! Këtë herë nuk e kom planë me u ndal me kaq”.

E deri në publikimin e këngëve të reja ne mezi po presim t’i dëgjojmë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm