Pas problemeve, Mozzik lanson këngët e reja

By

Ashtu siç pati paralajmëruar, Mozzik në mesnatën e të enjtes, publikoi dy projekte. Por me të lëshuar në platformat online ai pati një problem.

Reperi me origjinë nga Ferizaj njoftoi se YouTube dhe Spotify kishin probleme dhe për këtë gjë kërkoi falje nga adhuruesit e muzikës së tij.

View this post on Instagram

2 Kongt e reja 1. Stari Mahalles 2. Glock 🔥🔥🔥 Mundeni mi gjet n'spotify niher deri t'rregullohen do gjana per youtube ❤️🙏🏻 #2EUROGANG @macloud @miksu @djaboom

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Por, ai premtoi se gjithçka do të rregullohet gjatë ditës së djeshme dhe premtimi u mbajt, e këngët e reja quhen “Stari i mahallës dhe “Glock”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm