Pas Prishtinës Rita Ora në tjetër ngjarje, kaq shumë i kushtoi fustani që e veshi!

By

Kur iku nga Prishtina, Rita Orën po e priste një tjetër ngjarje shumë e rëndësishme e filmit.

Këngëtarja ishte prezente në ndejën që u zhvillua pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve BAFTA, dhe në këtë event zgjodhi të vishte një fustan shumë interesant.

Stili i saj unik u përfaqësua më së miri përmes një veshjeje të markës Dice Kayek, i cili hidhte në pah veçantinë e këngëtares e po ashtu edhe format e saj.

Një fustan kaq i veåantë si i Ritës, sipas faqes shqiptare në Instagram, “What They Wearing” kushtoi 30,900 euro! /Prive.al

@ritaora wearin a @dicekayek dress (30,900€) #ritaora #dicekayek

A post shared by What They Wearin (@whattheywearin) on

Artikuj të ngjashëm