Pas përballjes me Arjan Konomit, Sindit i del në mbrojtje opinionisti i “Për’puthen Prime”

By

ak ditë më parë, në një situatë të paprecedent, Sindi dhe Arjan Konomi u ulën për një përballje, pas debateve të shumta që ata kishin pasur për muaj.

Ishte opinionisti i “Përputhen Primer”, Meridian Ramçaj i cili me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, i ka dalë në mbrotje konkurrentes 23 vjecare.

Ai ka treguar se në prapaskenë, Arjani e ka quajtur Sindin rrugaçe, duke i gjykuar gjithashtu edhe familjen e saj. Asnjëra nga këto nuk është transmetuar për publikun!

Më poshtë mund të lexoni postimin e tij të plotë. /Prive.al

“E dashur Sindi, me vjen keq per ty qe ofendimet karshi
personit tend jo vetem nuk paskan fund por rridhkan fort si
nje ujvare e eger. Mllefe te medha duhet te jene akumuluar,
por a ka mllef qe e justifikon fjalen ‘rrugace’ ndaj nje vajze te
re 22 vjecare? Shpesh je gjykuar se ngre tonin, nervozohesh,
ofendon, por askush nuk pyeti rrjedhoje e kujt vijne keto
reagime te tuat? Si natyre kurioze qe jam( e di qe shume do
thone c’te duhet ty ndaj Po e specifikoj me pare) , do te doja
te dija cilat jane ato vajza, gra, motra, nena qe e presin fjalen
‘rrugace’ nga te tjeret me nje qetesi zen dhe pa u merzitur,
qare apo nervozuar? O Te dalin hapur se qenkan o shenjtore
e do I shpallim heroina ose ka dicka qe nuk shkon me to!
Perpara se te gjykoni dike, kerkoni te shihni te verteten dhe
jo metrazhe filmi te keputura! Uroj qe e verteta te
transmetohet per ty Sindi, pasi rasti yt sinqerisht po me
duket I patolerueshem dhe antisocial!!!
PS: UROJ TE TE
TRANSMETOHET DEBATI
YT ME
“MENTORIN” .MJAFT E
NDIHMUAN TE DALI
POZITIV DHE E I DREJTE
NE SY TE PUBLIKUT.
BISHTI QENIT, BISHT
QENI MBETET SADO TA
ZBUKUROJNE!”

Artikuj të ngjashëm